Sesja zdjęciowa, zdjęcia reklamowe
Wizerunkowa fotografia reklamowa
Sesje fotografii wizerunkowej, fotografia portretowa, zdjęcia na zamówienie
Profesjonalne sesje zdjęciowe
Fotografia architektury, Fotografia wnętrz, profesjonalna obróbka zdjęć.
Fotografia reklamowa produktów
Packshots, zdjęcia produktów oraz retusz post-produkcyjny
Fotografia modowa
Sesje modowe w aranżacjach, zdjęcia reklamowe oraz zdjęcia studyjne.
 • Studio fotograficzne – Białystok i Warszawa

   

  Nie zawsze fotograf może pozwolić sobie na wykonanie sesji fotograficznej w plenerze, tzn. na zewnątrz. Często jest to kwestia złych warunków pogodowych – porywisty wiatr, deszcz itp. Wtedy warto skorzystać z możliwości, jakie daje studio fotograficzne.

  Studio fotograficzne to miejsce pracy fotografa, w którym może on dokładnie kontrolować takie elementy jak: oświetlenie, tło itp. W studiu najczęściej wykonywane są zdjęcia portretowe. Portret jest takim rodzajem fotografii, który wymaga dość określonych warunków pracy, a o te zdecydowanie łatwiej zadbać w pomieszczeniu niż na zewnątrz. W studiu możemy kontrolować, skąd dociera światło, z jaką mocą itp. Efekty, jakie chcemy uzyskać na danym zdjęciu także są często zależne od wielu czynników.

  Profesjonalne studio fotograficzne

   

  O studiu fotograficznym przyjęło się myśleć jako o czymś drogim, niedostępnym itd. Opinia ta nie wykształciła się bez powodu. Profesjonalne studio to spory wydatek, koszt ok. kilkudziesięciu, a nawet kilkuset tysięcy złotych. Cena zależna jest przede wszystkim od tego, jak duże jest to studio, jak bardzo wszechstronne ma być, na ile wyposażone w odpowiedni sprzęt itd. Z racji ogromnych kosztów, jakie trzeba ponieść przy budowie własnego studia fotograficznego, wielu fotografów rezygnuje z tego pomysłu. Skupiają się oni na pracy w tzw. terenie, środowisku Klienta bądź po prostu wynajmują studio fotograficzne. Inni natomiast decydują się na zrobienie mini studia w swoim domu. Wykorzystują do tego celu wolny pokój, który wyposażają w niezbędny sprzęt.

  Najważniejsze elementy dobrego studia fotograficznego

   

  Kluczowym elementem każdego profesjonalnego studia fotograficznego jest odpowiednie miejsce. Powinno się ono charakteryzować dość dużą przestrzenią (czym większa, tym tak naprawdę lepsza). Taka przestrzeń daje nam większe możliwości, możemy wykorzystać większą ilość oświetlenia, swobodnie je kontrolować itp. Co też ważne, możemy zachować większy dystans pomiędzy sobą a fotografowanym obiektem. Drugim ważnym elementem jest wspomniane światło. Tak naprawdę to koszt samego profesjonalnego oświetlenia może niejednego przyprawić o dreszcze. Niestety w większości przypadków praca w studiu nie może zostać właściwie zrealizowana bez lamp błyskowych i zestawów oświetlenia ciągłego. Kolejną równie ważną kwestią jest tło. Dobrze wyposażone studio fotograficzne musi dysponować wieloma ich rodzajami. Jest to tak naprawdę zależne od oczekiwanych rezultatów.

  Zdjęcia studyjne w Białymstoku i Warszawie

   

  Proces powstawania zdjęć studyjnych jest dość złożony. Wymaga on nie tylko profesjonalnego wyposażenia, ale też umiejętności pracy w takim środowisku. Zdjęcia studyjne to nie tylko portret indywidualny, ale też fotografie rodzinne, reklamowe itp. Profesjonalnie wykonane zdjęcie studyjne uwarunkowane jest najmniejszymi detalami, takimi jak: oświetlenie, tło, zdolności fotografa, jego umiejętności itp.

  Jako profesjonalni fotografowie świadczymy swoje usługi zarówno w miejscu wybranym przez Klienta (plenerze, domu itd.), ale też w studiu fotograficznym, które wynajmujemy. Czas wynajmu takiego studia zależny jest od rodzaju danej sesji. Jeśli marzysz o zdjęciach portretowych bądź jakiejkolwiek innej sesji wykonanej w studiu – zadzwoń: 695-335-250.

  Fotografia studyjna w woj. podlaskim i mazowieckim – nasze realizacje