Sesja zdjęciowa, zdjęcia reklamowe
Wizerunkowa fotografia reklamowa
Sesje fotografii wizerunkowej, fotografia portretowa, zdjęcia na zamówienie
Profesjonalne sesje zdjęciowe
Fotografia architektury, Fotografia wnętrz, profesjonalna obróbka zdjęć.
Fotografia reklamowa produktów
Packshots, zdjęcia produktów oraz retusz post-produkcyjny
Fotografia modowa
Sesje modowe w aranżacjach, zdjęcia reklamowe oraz zdjęcia studyjne.
 • Profesjonalne sesje zdjęciowe – Białystok i Warszawa

   

  Sesja zdjęciowa to dla wielu osób dość stresujące wydarzenie. Dbamy o to, aby każdy czuł się swobodnie przed naszym obiektywem. Zanim przystąpimy do pracy, porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Staramy się, aby podczas jakiejkolwiek sesji panowała zawsze miła atmosfera, która wpływa nie tylko na Twoje dobre samopoczucie, ale też na efekty naszej współpracy.

  Sesja zdjęciowa w Białymstoku i Warszawie

   

  Fotografia jest naszą pasją od ponad dziesięciu lat. Sesje zdjęciowe wykonujemy zgodnie z życzeniem Klienta – w miejscu i czasie, przez niego wskazanym. Przyjedziemy wszędzie tam, gdzie nas zaprosisz! Każda sesja, wykonana przez nas, powstaje dzięki użyciu profesjonalnych aparatów fotograficznych i nowoczesnych technik. Oferujemy atrakcyjne ceny, czasem też udzielamy rabatów na większe sesje zdjęciowe, np. ślubne. Jesteśmy otwarci na sugestie Klienta, dlatego nie staramy się narzucać własnej wizji, ale wysłuchujemy i ewentualnie doradzamy.

  Sesja zdjęciowa to świetna pamiątka na przyszłość. Jeśli do tej pory z tym zwlekałeś to warto, abyś w końcu się zdecydował. Może zdecydujcie się na wspólną sesję rodzinną, która pozwoli na to, że po latach – z uśmiechem na twarzy – wrócicie pamięcią do tej chwili. Sesja zdjęciowa to także ciekawa przygoda. Wiele osób, które zdecydowały się na nią po raz pierwszy, wraca za jakiś czas ponownie do fotografa.

  Warto pamiętać, że sesje zdjęciowe to nie tylko sesje rodzinne, małżeńskie, ślubne, sesje z wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. To także sesje biznesowe, wizerunkowe, modowe itp. Jako profesjonalna agencja fotograficzna, wykonamy każdą z tych sesji.

  Makijaż przed sesją

   

  Marzysz o sesji zdjęciowej, ale nie masz pomysłu, jak ma wyglądać Twój makijaż tego dnia? Służymy pomocą w tym zakresie. Posiadamy spore doświadczenie w tej branży, gdyż makijażem zajmujemy się od ponad dziesięciu lat. Na życzenie Klientki, dojedziemy także do jej domu. Używamy w pracy wyłącznie sprawdzonych, markowych kosmetyków. Wykonamy zarówno makijaż ślubny, wieczorowy, jak też taki, który jest przeznaczony pod konkretną sesję fotograficzną. Makijaż dobieramy do osobowości Klientki, jej typu urody, cery oraz osobistych preferencji.

  Zapraszamy na sesję!

   

  Wykonujemy indywidualne i grupowe sesje zdjęciowe. Zajmujemy się fotografią rodzinną, ślubną, reportażem ślubnym, fotografią narzeczeńską, modową, wizerunkową itd. Stale poszerzamy zakres swojej działalności. Masz pomysł na nietypową sesję? Zadzwoń, a porozmawiamy o szczegółach. Każde nowe wyzwanie fotograficzne jest dla nas czymś inspirującym. (tel: 695-335-250).

   

  Sesja zdjęciowa w woj. podlaskim i mazowieckim – nasze realizacje