Sesja zdjęciowa, zdjęcia reklamowe
Wizerunkowa fotografia reklamowa
Sesje fotografii wizerunkowej, fotografia portretowa, zdjęcia na zamówienie
Profesjonalne sesje zdjęciowe
Fotografia architektury, Fotografia wnętrz, profesjonalna obróbka zdjęć.
Fotografia reklamowa produktów
Packshots, zdjęcia produktów oraz retusz post-produkcyjny
Fotografia modowa
Sesje modowe w aranżacjach, zdjęcia reklamowe oraz zdjęcia studyjne.
 • Fotografia wnętrz – Białystok i Warszawa

   

  Fotografia wnętrz to ta dziedzina, na której zależy przede wszystkim wydawcom miesięczników o wnętrzach, ich aranżacji, wystroju i projektach. Zdjęcie sypialni czy łazienki zamieszczone na łamach takiego magazynu stanowi źródło inspiracji dla wielu osób. Szukający rozwiązań do swojego mieszkania, często sięgają po poradniki wnętrzarskie albo też odwiedzają strony internetowe dotyczące aranżacji wnętrz. Szukają pomysłów, czerpią wiedzę, jednym słowem – inspirują się.

  Fotografia wnętrz może polegać albo na zaprezentowaniu wnętrza samego w sobie, albo na wykorzystaniu go w postaci tła (wówczas na pierwszy plan wysuwają się np. ludzie bądź przedmioty). Jednakże hasło „fotografia wnętrz” kojarzone jest zdecydowanie częściej z pierwszą opcją. Pamiętajmy, że ten rodzaj fotografii – choć może wydawać się prostą dziedziną – wcale do takich nie należy.

  Podstawą, jeśli chodzi o fotografię wnętrz jest statyw. Zapewnia on trzymanie aparatu w poziomie, dzięki niemu tło jest odpowiednio ostre. Warto też zainwestować w dobry obiektyw z kontrolą perspektywy, który zapewni zachowanie pionów. Obiektyw jest bardzo czuły na odchylenia osi optycznej od poziomu. Skutkuje to często efektem tzw. „padających” ścian. Należy o tym pamiętać fotografując wnętrza, bo to dość często spotykany problem przy pracy tego typu. Zawsze też trzeba mieć na uwadze światło, jakie panuje na zewnątrz. Jeśli fotografujemy wnętrze, w którym jest okno, a światło na zewnątrz przeważa nad tym, które jest w środku, następuje kontrast oświetlenia i zdjęcie nie może się udać. Musimy poczekać, aż sytuacja pogodowa na zewnątrz się zmieni bądź jeszcze mocniej rozświetlić wnętrze, ewentualnie – zaprezentować je z pominięciem elementu, jakim jest okno.

  Ciekawy kadr jest efektem wielu czynników, m.in. zapoznania się z daną przestrzenią, przyjrzenia się jej na tyle, aby móc wyeksponować to, co najważniejsze, doboru odpowiedniego sprzętu, cierpliwości oraz umiejętności panowania nad przestrzenią.

  Wnętrze w fotografii – dlaczego tak istotne?

   

  Fotografia wnętrz, podobnie jak fotografia architektury, nabrała dużego znaczenia w ostatnich kilkudziesięciu latach. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jest nierozerwalnie związana z tematem promocji i reklamy. Firmy wnętrzarskie, korzystając z usług fotografa, wyznaczają bezpośrednio trendy w swej dziedzinie. Niektóre produkty także łatwiej zaprezentować w otoczeniu jakiegoś wnętrza niż pokazać je na białym tle. Jakie? Chociażby meble. Wiele firm meblarskich decyduje się na drogie, profesjonalne sesje. Wynajmują na ten czas eleganckie, klasyczne wnętrza – drogich apartamentów, stylowych mieszkań – w których prezentują swą ofertę sprzedażową.

  Fotografujemy wnętrza hoteli, restauracji, salonów kosmetycznych, pensjonatów itp. Jeśli chcesz pokazać innym, jak wygląda twoje miejsce od środka – zadzwoń: 695-335-250.

   

  Zdjęcia wnętrz w Białymstoku i Warszawie – nasze realizacje