Sesja zdjęciowa, zdjęcia reklamowe
Wizerunkowa fotografia reklamowa
Sesje fotografii wizerunkowej, fotografia portretowa, zdjęcia na zamówienie
Profesjonalne sesje zdjęciowe
Fotografia architektury, Fotografia wnętrz, profesjonalna obróbka zdjęć.
Fotografia reklamowa produktów
Packshots, zdjęcia produktów oraz retusz post-produkcyjny
Fotografia modowa
Sesje modowe w aranżacjach, zdjęcia reklamowe oraz zdjęcia studyjne.
 • Fotografia wizerunkowa – Białystok i Warszawa

  Czyli pokaż się z najlepszej strony!

   

  Wizerunek w Internecie to bardzo ważny aspekt działania każdego przedsiębiorcy. Niezależnie czy jesteś właścicielem małej, czy też dużej firmy, musisz wiedzieć, że właściwe zaprezentowanie siebie i swojego dorobku jest czymś ogromnie ważnym. Wizerunek to kluczowy element w procesie promowania marki oraz budowania opinii o niej. Nie jesteś w stanie wyrobić o sobie dobrego zdania, jeśli nie będziesz dbał o wizerunek swój, jak też kadry pracowniczej i całej firmy.

  Żyjemy w czasach, w których nie dziwią już pojęcia, takie jak: public relations, branding, target, inbound marketing itp. Światem rządzi biznes, a za biznes odpowiedzialna jest strategia marketingowa.

  Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy to w ogóle potrzebne – to przestań już to robić. Tak, jest to potrzebne! Wizerunek w Internecie jest tym samym, co opinia wśród znajomych – albo będą Cię lubić albo przestaną odwiedzać. Wybór należy do Ciebie.

  Troska o wizerunek musi iść w parze z profesjonalnymi zdjęciami. Zdjęcia mówią więcej niż myślisz. Przykuwają uwagę Klienta, a tym samym – zapadają w jego pamięć. Aby korzystnie, ale też profesjonalnie zaprezentować się przed Klientem, wybierz właściwego fotografa. Wykonaj wraz z nim sesję fotograficzną, która przyczyni się do poprawy Twojej pozycji biznesowej.

  Nie myl też zdjęć profesjonalnych z legitymacyjnymi! Fotograf, który zna się na fotografii wizerunkowej, nie pozwoli na to, abyś zrobił sobie krzywdę. Zdjęcia, które mają korzystnie wpłynąć na wizerunek Twojej firmy to takie, które będą przedstawiały Cię w dobrym świetle, ale niekoniecznie takie, na których będziesz wyglądał równie poważnie jak dyktator.

  Jak i gdzie przeprowadzić sesję wizerunkową?

   

  Miejsce wykonania sesji wizerunkowej nie musi ograniczać się wyłącznie do Twego biura. Owszem, jeśli czujesz się tam najlepiej i chcesz pokazać swoje „miejsce dowodzenia”, to warto właśnie tam wykonać zdjęcia. Jeśli natomiast zależy Ci na zmianie otoczenia, skorzystaj z możliwości wykonania sesji w studiu fotograficznym.

  Sposobów zaprezentowania się przed obiektywem jest bardzo dużo. Fotograf powinien Ci w tym pomóc, doradzić i wskazać, co powinieneś wyeksponować, a co ukryć. Warto wybrać jeden element, szczegół, na który chciałbyś zwrócić uwagę Klienta.

  Zatroszczymy się o Twój wizerunek!

   

  Masz dużą firmę? A może działasz sam? Chcesz się wypromować tak, aby inni Cię dostrzegli? Zadzwoń, pomożemy (tel.: 695-335-250).

   

  Zdjęcia wizerunkowe w Białymstoku i Warszawie – nasze realizacje