Sesja zdjęciowa, zdjęcia reklamowe
Wizerunkowa fotografia reklamowa
Sesje fotografii wizerunkowej, fotografia portretowa, zdjęcia na zamówienie
Profesjonalne sesje zdjęciowe
Fotografia architektury, Fotografia wnętrz, profesjonalna obróbka zdjęć.
Fotografia reklamowa produktów
Packshots, zdjęcia produktów oraz retusz post-produkcyjny
Fotografia modowa
Sesje modowe w aranżacjach, zdjęcia reklamowe oraz zdjęcia studyjne.
 • Fotografia ślubna – Białystok i Warszawa

   

  Ślub – jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, być może nawet najważniejsze. Długie przygotowania, planowanie, zapraszanie gości, dobór odpowiednich dodatków i elementów – to wszystko towarzyszy nam przed tym wielkim dniem. W całej tej gonitwie przygotowań, znajduje się też czas na poszukiwanie dobrego fotografa. Nikt raczej nie wyobraża sobie przeżycia tego dnia bez udziału profesjonalnego fotografa i kamerzysty. Każda Młoda Para pragnie uwiecznić ten dzień, aby zatrzymać tę chwilę na dłużej.

  Fotografia ślubna to pamiątka na dalszą część życia. To najważniejszy dzień zatrzymany w pięknych, wzruszających kadrach. Cudownie jest – oglądając album fotograficzny – wrócić po pewnym czasie, wspomnieniami do tego szczególnego wydarzenia. Wiele par narzeczeńskich obawia się często kwestii związanej z wyborem fotografa. Sytuacja ta wydaje się dość oczywista, przecież nikt nie chce zatrudnić na ten dzień „byle kogo”. Ważne jest, aby powierzyć to zadanie komuś odpowiedzialnemu, profesjonalnemu, ale też otwartemu. Fotograf „z prawdziwego zdarzenia” powinien zadbać o to, aby Młodzi czuli się tego dnia wyjątkowo, ale też swobodnie. Wzorowy fotograf to też taki, który potrafi uchwycić każdą, najmniejszą emocję – głębokie spojrzenie, radość, wzruszenie, zdziwienie. Przecież tak wiele różnych uczuć i emocji towarzyszy nam tego dnia. Jest tyle pięknych momentów wartych zatrzymania…

  Fotografią ślubną nie są sztuczne, wyreżyserowane zdjęcia, robione pod schemat poważnej uroczystości. Fotografia ślubna to piękno dwojga ludzi i miłość, która jest pomiędzy nimi. To ukazanie wszystkich gości weselnych w aurze wyjątkowego dnia. Oglądając taką relację ze ślubu, musisz mieć wrażenie, że był to dzień niezwykły, piękny, uroczysty, ale też radosny.

  Pakiet ślubny

   

  Fotografia ślubna – realizowana przez nas – obejmuje:

  – przygotowania,
  – ceremonię ślubu,
  – wesele,
  – plener.

  Na życzenie Pary Młodej, wykonujemy także albumy zdjęciowe, które mogą stać się świetnym prezentem dla Rodziców. Sesja narzeczeńska wręczona w postaci albumu jako podziękowanie, jest z pewnością czymś cenniejszym i bardziej wyjątkowym niż kosz prezentowy.

  Nie czekaj ze znalezieniem odpowiedniego fotografa do ostatniej chwili! Fotograf jest równie ważny, co zespół muzyczny czy DJ. Może Ci się wydawać, że jest nas wielu, że na pewno kogoś znajdziesz, że nie ma co się spieszyć itp. – nic bardziej mylnego. Zdarza się, że ceniony fotograf ma zajęte terminy na wiele długich miesięcy.

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz się poradzić itd., zadzwoń: 695-335-250. Razem postarajmy się, aby był to piękny dzień!

   

  Zdjęcia ślubne w Białymstoku i Warszawie – nasze realizacje