Sesja zdjęciowa, zdjęcia reklamowe
Wizerunkowa fotografia reklamowa
Sesje fotografii wizerunkowej, fotografia portretowa, zdjęcia na zamówienie
Profesjonalne sesje zdjęciowe
Fotografia architektury, Fotografia wnętrz, profesjonalna obróbka zdjęć.
Fotografia reklamowa produktów
Packshots, zdjęcia produktów oraz retusz post-produkcyjny
Fotografia modowa
Sesje modowe w aranżacjach, zdjęcia reklamowe oraz zdjęcia studyjne.
 • Fotografia reklamowa – Białystok i Warszawa

   

  Żyjemy w czasach, w których reklama otacza nas zewsząd. Niezależnie od tego, gdzie się akurat znajdujemy, z pewnością możemy wskazać w naszym otoczeniu elementy reklamy. Prasa, telewizja, radio, Internet, billboard na ulicy, ulotka wręczona nam przez kogoś – to wszystko (chcemy czy nie) wpływa na nas podświadomie.

  Niesamowicie ważne jest odpowiednie wypromowanie siebie bądź też swej firmy. Jeśli nie jesteś w stanie zrobić tego sam, zgłoś się do specjalistów. Pamiętaj tylko, że skuteczna reklama to wynik pewnego procesu, na jaki składa się bardzo wiele czynników. Istotną rolę odgrywa w nim fotografia. Dlaczego? Chociażby dlatego, że nasz mózg w pierwszej kolejności zwraca uwagę na obraz, dopiero później na aspekt merytoryczny – jakim jest tekst, a jeszcze później na pozostałe elementy, takie jak: efekty dźwiękowe, układ, rozmieszczenie informacji itp.

  Jak zwrócić uwagę odbiorcy?

   

  Fotografia reklamowa stanowi jeden z kluczowych elementów marketingu każdej firmy. Chcesz się wypromować? Zleć fotografowi wykonanie sesji zdjęciowej, a później umieść efekty tej współpracy na swojej stronie internetowej. Najważniejsze tak naprawdę jest to, abyś udał się po pomoc do profesjonalisty. Nie oczekuj spektakularnych efektów, jeśli pójdziesz do „pierwszej lepszej” osoby. Fotografia reklamowa, mimo że bardzo popularna dzisiaj – stanowi czasem wyzwanie nawet dla osób działających w tej branży.

  Aspekt wizualny każdej strony internetowej jest bardzo ważny. Czym ciekawsza, bogatsza w przekaz strona, tym lepiej. Fotografie firmy, marki, konkretnego produktu czy też usługi są ważnym elementem, jeśli chodzi o budowanie wizerunku w sieci, jak też poza nią. Odpowiednio sfotografowana rzecz ma szansę przyciągnąć uwagę odbiorcy, wzbudzić jego zainteresowanie, wywołać w nim pewne emocje – od zdziwienia po zachwyt. Krótko mówiąc, sposób, w jaki widzimy dany towar bądź usługę wpływa na nasze myślenie o nim. Analogicznie do tego, jeśli spodoba nam się produkt, który oglądamy na fotografii, zaczynamy myśleć o nim w samych superlatywach. Wywołuje on dobre odczucia, a więc istnieje duża szansa, że zakupimy go. To stanowi właśnie punkt kulminacyjny, do którego dążą zarówno wielkie koncerny firmowe, jak i początkujące marki. Wszyscy pragną zachęcić odbiorcę do skorzystania ze swej oferty.

  Fotograf – nasze doświadczenie

   

  Fotografia reklamowa to ten obszar, który sprawia nam w pracy największą radość. Mieliśmy przyjemność fotografować studia kosmetyczne, hotele, pensjonaty, a nawet gabinety stomatologiczne itp. Świadczyliśmy usługi fotograficzne także dla wielu marek odzieżowych i biżuteryjnych. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez wszystkie lata swej działalności, na pewno wpłynęło korzystnie na naszą pracę. Cały czas szkolimy się, rozwijamy, doskonalimy swój warsztat. Zdajemy sobie sprawę, że ciężka praca, profesjonalny sprzęt i doświadczenie gwarantują sukces w tej dziedzinie.

  Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z naszej pomocy – zarówno klientów biznesowych, jak też osoby prywatne. Razem możemy wiele! Zadzwoń, omówimy szczegóły (tel. kontaktowy: 695-335-250).

   

  Zdjęcia reklamowe w Białymstoku i Warszawie – nasze realizacje