Sesja zdjęciowa, zdjęcia reklamowe
Wizerunkowa fotografia reklamowa
Sesje fotografii wizerunkowej, fotografia portretowa, zdjęcia na zamówienie
Profesjonalne sesje zdjęciowe
Fotografia architektury, Fotografia wnętrz, profesjonalna obróbka zdjęć.
Fotografia reklamowa produktów
Packshots, zdjęcia produktów oraz retusz post-produkcyjny
Fotografia modowa
Sesje modowe w aranżacjach, zdjęcia reklamowe oraz zdjęcia studyjne.
 • Fotografia mody – Białystok i Warszawa

   

  Chcesz zaprezentować dorobek swojej marki odzieżowej, ale nie masz pomysłu na to, jak to zrobić? Modowa sesja fotograficzna to proces, który Cię przytłacza? Spokojnie, fotograf, który zna się na temacie dopilnuje tego, aby wszystko poszło zgodnie z planem.

  Fotografia mody jest chyba najbardziej rozwijającym się gatunkiem fotografii w ostatnich latach. Moda jest tematem zewsząd nas otaczającym. Chcemy być zawsze modni, podążać za tym, co wyznaczają trendy. Oglądamy magazyny modowe, czasopisma, programy telewizyjne, przeglądamy strony internetowe itd. Nie tylko ludzie młodzi interesują się modą, chcemy czy nie – moda otacza każdego. Marki odzieżowe wyznaczają kierunki w swej dziedzinie, a my albo z nich korzystamy, albo szukamy własnych rozwiązań.

  Rodzaje fotografii mody

   

  1. Po pierwsze – fashion – ten rodzaj fotografii ma na celu po prostu przedstawienie danej odzieży (stroju, kostiumu itp.). Modelka nie odgrywa tutaj pierwszoplanowej roli, ma ona za zadanie zaprezentować dany produkt. To właśnie na danej rzeczy ma zostać skupiona uwaga odbiorcy.
  2. Po drugie – glamour – przeciwnie do fashion, to modelka odgrywa tutaj zasadniczą rolę i to ona jest „obiektem” fotografowanym. Jej ubiór ma stanowić pewnego rodzaju dodatek do jej osoby.
  3. Po trzecie – beauty – są to po prostu zdjęcia przedstawiające urodę osoby fotografowanej, np. piękną cerę, lśniące włosy, zadbane usta itp. Zdjęcia te mają na celu najczęściej ukazanie korzystnych właściwości kosmetyków. Spotykamy się z nimi w reklamach firm drogeryjnych, kosmetycznych itp.

   

  Moda przed obiektywem

   

  Fotografia mody to temat dość obszerny. Skoro moda nieustannie ulega zmianom, to także fotografia musi się do niej stale dostosowywać.

  Zadaniem fotografa – w przypadku sesji fashion – jest odpowiednie zaprezentowanie danego produktu. Ma on zostać tak sfotografowany, aby zwrócić uwagę oglądającego. Trzeba wydobyć z niego wszystko, co najlepsze, pokazać go w jak najlepszym świetle. Jednocześnie nie może on zapominać o modelce, której zadaniem jest właściwe pokazanie produktu. W przypadku sesji glamour, fotograf musi też zadbać o dobrą współpracę z modelką, bo to na niej skupia się w tym przypadku całe zainteresowanie. Powinien wydobyć największe atuty modelki, jej osobowość itp. Natomiast w przypadku sesji beaty, fotograf musi pamiętać o przeznaczeniu tych zdjęć. Skoro mają być elementem reklamowym danej marki, należy dołożyć wszelkich starań, aby były przekonywujące, ale też interesujące.

  Jeśli potrzebujesz zdjęć typu: fashion, glamour bądź beauty – zadzwoń: 695-335-250. Wykonujemy sesje modowe na terenie województwa podlaskiego i mazowieckiego. Jeśli zainteresowany jesteś ofertą, a mieszkasz gdzieś dalej – także skontaktuj się z nami, być może wspólnie dojdziemy do porozumienia. Zapraszamy.

   

  Zdjęcia mody w Białymstoku i Warszawie – nasze realizacje