Sesja zdjęciowa, zdjęcia reklamowe
Wizerunkowa fotografia reklamowa
Sesje fotografii wizerunkowej, fotografia portretowa, zdjęcia na zamówienie
Profesjonalne sesje zdjęciowe
Fotografia architektury, Fotografia wnętrz, profesjonalna obróbka zdjęć.
Fotografia reklamowa produktów
Packshots, zdjęcia produktów oraz retusz post-produkcyjny
Fotografia modowa
Sesje modowe w aranżacjach, zdjęcia reklamowe oraz zdjęcia studyjne.
 • Fotografia katalogowa – Białystok i Warszawa

   

  Fotografia katalogowa związana jest ściśle z procesem reklamowym danej marki. Firma chcąc zaprezentować swe produkty bądź usługi klientom, decyduje się na wykonanie sesji fotograficznej, a później umieszczenie jej efektów w katalogu. W takim katalogu znajdziemy więc przede wszystkim zdjęcia produktów (tzw. packshot).

  Forma katalogu zależy od preferencji danej firmy. Może mieć ona postać drukowanych folderów, jak też przybrać wersję elektroniczną. Wiele firm drogeryjnych korzysta z drugiej z wymienionych opcji, swoim klientom przedstawiają produkty w formie pliku PDF na stronie internetowej. Taka możliwość jest bardzo wygodna dla klientów. Choć znajdą się też tacy, którzy wolą wersje papierowe katalogów reklamowych.

  Zdjęcia katalogowe muszą być przede wszystkim wysokiej rozdzielczości. Od ich jakości zależy, jak klient odbierze produkt. Słaba jakość zdjęcia nie przyniesie pożądanych rezultatów, wręcz przeciwnie – może zniechęcić odbiorcę.

  Profesjonalna fotografia produktów do folderu, katalogu lub gazetki reklamowej jest – w dzisiejszych czasach – nie tylko źródłem informacji, ale przede wszystkim zachętą do zakupu. Warto korzystać z możliwości jakie daje fotografia katalogowa. Jest ona nieocenionym sposobem na zaprezentowanie całego wachlarza produktów w jednym miejscu.

  Od makijażu do fotografii, czyli najpierw Cię pomalujemy, a później sfotografujemy!

   

  Jeśli masz w planie zrobienie sesji fotograficznej do katalogu, np. sesji modowej, kosmetycznej, biżuteryjnej, a nie masz wizażystki bądź stylistki, to wiedz, że dla nas to nie problem! Potrafimy wykonać profesjonalny makijaż, znamy się na wizażu. Nasza firma oferuje Ci także porady w kwestii doboru stylizacji itp. Zajmujemy się każdym aspektem sesji zdjęciowej – całą jej oprawą.

  Jeśli masz ochotę na sesję produktową, która przeznaczona będzie do katalogu – zadzwoń tel. 695-335-250. Wykonujemy fotografie produktowe biżuterii, odzieży, produktów spożywczych itp.

  Zdjęcia katalogowe w Białymstoku i Warszawie – nasze realizacje