Sesja zdjęciowa, zdjęcia reklamowe
Wizerunkowa fotografia reklamowa
Sesje fotografii wizerunkowej, fotografia portretowa, zdjęcia na zamówienie
Profesjonalne sesje zdjęciowe
Fotografia architektury, Fotografia wnętrz, profesjonalna obróbka zdjęć.
Fotografia reklamowa produktów
Packshots, zdjęcia produktów oraz retusz post-produkcyjny
Fotografia modowa
Sesje modowe w aranżacjach, zdjęcia reklamowe oraz zdjęcia studyjne.
 • O nas – fotografia

  Białystok i Warszawa

   

  Fotografią zajmujemy się od ponad dziesięciu lat, podobnie zresztą jak wizażem. Naszym marzeniem było od dawna to, aby móc połączyć w swym życiu zawodowym te dwie dziedziny. Na szczęście udało się i możemy w pełni się realizować. Nasza firma łączy w sobie usługi fotograficzne z usługami typu: makijaż sesyjny, dobór stylizacji, porady dotyczące wizerunku itp. Właściwie powinniśmy powiedzieć, że zajmujemy się całą oprawą sesji zdjęciowej.

  Przeprowadzamy indywidualne oraz zespołowe sesje fotograficzne. Świadczymy usługi w zakresie fotografii mody, wnętrz, produktowej, reklamowej, wizerunkowej oraz katalogowej. Wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, zgodnie z każdą uwagą Klienta. Uwiecznimy swym aparatem zarówno ślub, chrzest, jak i wieczór panieński, a nawet ważne spotkanie biznesowe. Realizujemy również sesje ciążowe. Każde nowe zlecenie jest dla nas czymś, co nas uskrzydla.

  Podejmujemy współprace z firmami, które dbają o swój wizerunek w sieci oraz takimi, które chcą zaprezentować swą ofertę w formie zdjęć. Równie często współpracujemy z osobami prywatnymi, które pragną utrwalić najpiękniejsze momenty swego życia.

  Działamy głównie na terenie województwa podlaskiego i mazowieckiego, ale jesteśmy otwarci na propozycje z całej Polski. Jeśli tylko uważasz, że chcesz skorzystać z naszych usług – zadzwoń, a być może pojawimy się u Ciebie szybciej niż myślisz.

  Dlaczego warto z nami współpracować?

   

  Po pierwsze – profesjonalizm!

  Nie ukrywamy, że w swej pracy główny nacisk kładziemy na profesjonalizm. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, bazujemy tylko na sprawdzonych metodach. Nie eksperymentujemy z klientami! Staramy się być zawsze w 100% kompetentni w tym, co robimy.

  Po drugie – miła atmosfera!

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że czasem i najpiękniejszy dzień w życiu może okazać się tym najbardziej stresującym. Dlatego dbamy o to, aby atmosfera podczas sesji była zawsze swobodna i naturalna. Nie ma nic gorszego niż „drętwy” fotograf.

  Po trzecie – gwarancja jakości!

  Jeśli Klient ma swoje uwagi do projektu, wysłuchujemy go i wspólnie zastanawiamy się nad ostatecznym efektem współpracy. Wszystko po to, abyś otrzymując do ręki końcowy rezultat, był zadowolony z jakości wykonanej usługi. Nasze doświadczenie z pewnością korzystnie wpływa na to, czym teraz się zajmujemy.