Sesja zdjęciowa, zdjęcia reklamowe
Wizerunkowa fotografia reklamowa
Sesje fotografii wizerunkowej, fotografia portretowa, zdjęcia na zamówienie
Profesjonalne sesje zdjęciowe
Fotografia architektury, Fotografia wnętrz, profesjonalna obróbka zdjęć.
Fotografia reklamowa produktów
Packshots, zdjęcia produktów oraz retusz post-produkcyjny
Fotografia modowa
Sesje modowe w aranżacjach, zdjęcia reklamowe oraz zdjęcia studyjne.
 • Makijaż fotograficzny, profesjonalny wizaż – Białystok i Warszawa

   

  Usługi makijażowe w Białymstoku i Warszawie – pozwól wydobyć swe piękno!

   

  Wizażem zajmujemy się profesjonalnie od dziesięciu lat. Makijaż wykonają dla Państwa profesjonalne, dyplomowane makijażystki. Na życzenie Klientki, dojedziemy do jej domu. W swojej pracy, stawiamy na jakość. Używamy produktów, kosmetyków znanych marek, które są przez nas sprawdzone. Dbamy o to, aby makijaż został dobrany pod daną Klientkę zgodnie z jej życzeniem, ale też typem urody, karnacją, rodzajem cery itp. Właściwie wykonany makijaż gwarantuje trwałość przez wiele godzin. Bezproblemowo orientujemy się we współczesnych trendach modowych, podążamy za tym, co aktualnie „na topie” – więc jeśli marzy Ci się makijaż nowoczesny, ekstrawagancki, odezwij się do nas śmiało.

  Swoje usługi makijażowe świadczymy w konkurencyjnych cenach. Wiemy, że każda kobieta czerpie satysfakcję z oszczędzania, dlatego często oferujemy rabaty i zniżki na różnego rodzaju makijaże.

  Pracownia Wizażu – makijaże

   

  Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez dobrze wykonanego makijażu. Inne natomiast decydują się na niego tylko wtedy, kiedy są już do tego „zmuszone”. Tak czy inaczej, bywają takie dni w życiu kobiety, kiedy każda z nas chce wyglądać pięknie. Własny ślub, ważna kolacja, wesele znajomych itd. – każda kobieta oddaje się tego dnia w ręce makijażystki. Warto zaufać w tej kwestii tylko profesjonalnym wizażystkom. Makijaż może nie tylko uwydatnić kobiece piękno, ale może spowodować coś zupełnie innego, np. postarzeć Klientkę. Stąd też nie warto eksperymentować i korzystać z usług kogoś zupełnie przypadkowego. Makijaż to sztuka. A każda sztuka stanowi wyzwanie. Wizaż to temat powszechnie obecny w dzisiejszych czasach. Z wizażem spotykamy się nie tylko na profesjonalnych sesjach zdjęciowych, ale korzystamy z niego również w ramach przygotowań do ważnych uroczystości biznesowych itp.

  Makijaż – krok po kroku

   

  Dobrze wykonany makijaż to nie tylko kwestia użycia profesjonalnych kosmetyków. To przede wszystkim zdolności i umiejętności danej makijażystki. Profesjonalna wizażystka wie, co należy, a czego nie powinno się robić. My, ze swojej strony, oferujemy Klientkom nie tylko samo wykonanie makijażu, ale również liczne porady. Zapraszamy najpierw na wykonanie makijażu próbnego. Sprawdzamy stan cery Klientki. Rozmawiamy z Nią m.in. o skłonnościach alergicznych itp. Dobieramy kosmetyki pod rodzaj cery Klientki oraz jej wymagania. Służymy pomocą w kwestii doboru właściwych produktów na przyszłość. Jeśli widzimy potrzebę, zalecamy zmianę dotychczasowych kosmetyków na te, które będą odpowiedniejsze.

  Makijaż fotograficzny

   

  Makijaż fotograficzny to makijaż uwarunkowany daną sesją fotograficzną. Musi on zostać dopasowany do rodzaju zdjęć. Przede wszystkim musi też dobrze prezentować się przed obiektywem. Aparat jest dość wrażliwy na wszelkie skazy, dlatego koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to, aby makijaż był starannie wykonany. Zajmujemy się makijażem i fotografią. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto wykona Ci makijaż przed sesją, zgłoś się do nas. Zaoszczędzisz czasu. Najpierw wykonamy profesjonalny makijaż, a później staniesz przed naszym obiektywem.

  Makijaż ślubny

   

  Nawet nasze babcie i prababcie miały – w dniu ślubu – wykonywane makijaże. Rzecz jasna, nie opierały się one na tych samych kosmetykach, co teraz. Mimo to, kobiety chciały wyglądać dobrze i pięknie. Ślub to najważniejszy moment w życiu kobiety. Zadbaj więc o to, aby Twój makijaż ślubny był równie udany, jak ten dzień. Nie pozwól, abyś z powodu źle wykonanego makijażu, nie mogła cieszyć się tym dniem. Panie Młode często decydują się na to, aby makijaż ślubny był delikatny, subtelny i stonowany. Są jednak też takie kobiety, które chcą wyglądać tego dnia wyraziście i z charakterem. Marzą o mocnym smoky eyes. Nasza pracownia wizażu sprosta oczekiwaniom zarówno pierwszym, jak i drugim Paniom.

  Makijaż wieczorowy

  Korzystanie z profesjonalnej pracowni wizażu wiąże się częściej z wykonaniem makijażu wieczorowego niż dziennego. Paniom łatwiej jest wykonać ten drugi, dlatego w przypadku zrobienia makijażu wieczorowego, udają się do specjalistki. Profesjonalny wieczorowy makijaż to ten, który jest przede wszystkim trwały. Często wykonywany jest na potrzeby ważnych uroczystości, dlatego Klientkom zależy na tym, aby pozostał niezmieniony przez wiele godzin. Ten typ makijażu charakteryzuje się mocniej podkreślonym okiem, wyraźnymi ustami i nieskazitelną cerą. Oczywiście makijaż ostatecznie będzie wyglądał tak, jak życzy sobie tego Klientka. My co najwyżej możemy Jej tylko doradzić.

  Makijaż oczu

  Kobiety pytane o to, co chcą podkreślić swym makijażem, odpowiadają najczęściej: „oczy”. Tak naprawdę makijaż oka stanowi podstawę całego makijażu. Idealnie zarysowane brwi, podkreślone powieki, dobrze wytuszowane rzęsy – potrafią optycznie powiększyć każde oko! Oczy, to na nie – i na usta – zwracamy szczególną uwagę. Makijaż oczu powinien zostać każdorazowo dobrany pod konkretną Klientkę. To, co sprawdzi się u jednej Pani niekoniecznie może dobrze wyglądać u innej. Opadająca powieka, małe oko, krótkie rzęsy – z tymi i innymi problemami poradzimy sobie. Możesz być spokojna o to, że Twoje oczy będą tego dnia przykuwały uwagę.

  Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami, w celu skorzystania z usług profesjonalnych makijażystek. Zadzwoń: 695-335-250. Czekamy na Ciebie.

  Makijaż przed i po – przykładowe zdjęcia naszych realizacji

   

   

  Makijaże – nasze realizacje